Балзам за усни на база на шеа путер

250ден

За производот

Природно, рачни изработени, вегански балзами за усни базирани на органски масла и путери, збогатени со чисти есенцијални масла и многу љубов. Ја негуваат, хранат и хидрираат устата, совршени за ладните, зимски, ветровити денови.

Може да одберете со мирис на 

  • лаванда 
  • мирис на портокал

Погоден за сите возрасти.

НАПОМЕНА: Стаклената амбалажа може да ја вратиш при следната нарачка!

Изработено од Bloom козметика.

Замена за:
Балзам за усни во пластична амбалажа

Начин на користење:
Аплицирајте мала количина од балзамот на усните

Reviews

Be the first to review “Балзам за усни на база на шеа путер”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

Wall-Street-Journal
Today
New-Yorker
Vogue
Bazaar
Bazaar

Newsletter

Subscribe to get special offers, free giveaways, and once-in-a-lifetime deals