Држач за четка и паста за заби

350ден

За производот

Држачот за четка и паста за заби е совршен дел од твојата бања.

Дрвото кое од кое е изработен држачот е од остатоци од столарски предмети и е изработено од страна на Горан од Milanovski Woodwork од Охрид.

Начин на користење:
Препорачуваме да го користите во бањата за држење на дрвената четка за заби и пастата за заби.

Reviews

Be the first to review “Држач за четка и паста за заби”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

Wall-Street-Journal
Today
New-Yorker
Vogue
Bazaar
Bazaar

Newsletter

Subscribe to get special offers, free giveaways, and once-in-a-lifetime deals