Едноставен кујнски сет

680ден

За производот

Четка за миење садови и држач за сапун

Четката за миење садови и држачот за сапун се совршен додаток во твојата кујна со нула отпад! Одлични се за еко миење садови и отстранување парчиња заглавени на тенџериња и тави.

Четката и држачот се изработени од отпадно дрво со рециклирани влакна од страна на Горан од Milanovski Woodwork од Охрид. 

Мијте ги садовите без да користите пластика или синтетика!

Замена за:
Сунѓерите кои се направени од полиестер, најлон и други материјали добиени од нафта и гас.

Начин на користење:
Препорачуваме да ги користите со сапунот за миење садови од кокосово масло за совршено измиени садови.

Reviews

Be the first to review “Едноставен кујнски сет”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

Wall-Street-Journal
Today
New-Yorker
Vogue
Bazaar
Bazaar

Newsletter

Subscribe to get special offers, free giveaways, and once-in-a-lifetime deals