Напреден кујнски сет

980ден

За производот

Четка, сапун за чистење садови и држач за сапун

Совршен кујнски нула отпад сет!

Измијте ги садовите на еколошки начин. Четката и сапунот се одлични за чистење мрснотии и главени парчиња на тенџерињата и тавите.

Четката и држачот се изработени од отпадно дрво со рециклирани влакна од страна на Горан од Milanovski Woodwork од Охрид. 

Сапунот е 100% природен, вегански, рачно изработен само од природни состојки, без парфеми, само чисти есенцијални масла кои му даваат прекрасен мирис на продуктот, ги чистат мрснотиите и ги негуваат рацете.

Сапунот е изработен од комбинација на кокосово и рицинусово масло, а за мирис му додадовме и есенцијално масло од портокал. Направен од страна на Bloom козметика.

Reviews

Be the first to review “Напреден кујнски сет”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

Wall-Street-Journal
Today
New-Yorker
Vogue
Bazaar
Bazaar

Newsletter

Subscribe to get special offers, free giveaways, and once-in-a-lifetime deals